GARSO APARATŪROS NUOMA

REKOMENDUOJAMI GARSO APARATŪROS IR ŠVIESOS EFEKTŲ NUOMOS KOMPLEKTAI:


KOMPAKTIŠKAS

70
Garso aparatūros nuoma komplektas 1
  • ± 10-30 žmonių kompanijai
  • Kokybiška 2000w garso sistema
  • Bazinė šviesos efektų komplektacija

DIDYSIS

150
Garso aparatūros nuoma komplektas 3
  • ± 40-100 žmonių kompanijai
  • Kokybiška 5600w garso sistema
  • Pilna šviesos efektų komplektacija

 

Trūksta garso aparatūros ar apšvietimo technikos jūsų šventei ar renginiui? Mes padėsime jums tapti išgirstais ir matomais. Be vargo rasime patį tinkamiausią sprendimą ir mažai prezentacijai, ir didelių reikalavimų koncertui. Apšvietimo įrangos ir garso aparatūros nuomą Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje: Nuoma - pristatymas - sujungimas.

GARSO APARATŪROS NUOMA – ORIENTACINĖS KAINOS (EURAIS/PARA) 

APŠVIETIMO – ŠVIESOS ĮRANGOS NUOMA – ORIENTACINĖS KAINOS (EURAIS/PARA)
DAUGIAU INFORMACIJOS:


Viena iš mūsų siūlomų paslaugų - garso aparatūros nuoma. Ne vienerių metų patirtį turinti komanda visoje Lietuvoje pristatys ir sujungs profesionalią, jūsų vakarui pritaikytą garso aparatūrą, kuri kiekvienam renginiui suteiks tinkamą atmosferą bei pakylės jįį aukštesnį lygmenį. Leiskite, kad jūsų vakarą lydėtų tik patkimas ir aukščiausios kokybės garsas.

Mes turime platų siūlomos garso aparatūros asortimentą. Pas mus galite išsinuomuoti žinomiausių prekiniųženklų (Pioneer, Yamaha, JBL, Electro Voice, Shure, Behringer ir t.t.) technikos: garso aparatūros komplektus, stiprintuvus, kolonėles, mikrofonus ir garsui valdyti skirtus pultus – visa tai yra sėkmingo renginio garantas.

Garantuojame optimalią kainą už mūsų siūlomą garso aparatūrą, kurios dėka jūsųšventėįgaus tinkamą nuotaikąir atmosferą. Jei trūksta žinių apie garso techniką, nesate tikri kokio galingumo aparatūra jums geriausiai tiktų ar tiesiog negalite apsispręsti dėl vieno ar kito neaiškumo, “PROGO” komanda visada pasiruošusi padėti, paskambinkite mums telefonu : +370 607 17700 ir iš karto sulaukite profesonalaus patarimo.

DĖL ILGALAIKĖS APARATŪROS NUOMOS

Užsakant technika daugiau nei vienai parai yra taikomos nuolaidos. Nuolaidos netaikomos DJ įrangai.

PLATESNĖ INFORMACIJA:

+370 607 17700 | info@progo.lt | D.U.K.

REIKELINGOS RENGINIŲ ORGANIZAVIMO PASLAUGOS?

VISOS TEIKIAMOS PASLAUGOS