RENGINIŲ - VESTUVIŲ DJ PASLAUGOS

DJ PASLAUGOS VISOMS JŪSŲ ŠVENTĖMS:

Muzikinis atlikėjas - Dj‘ėjus yra viena svarbiausia ir neatsiejama jūsų planuojamo renginio ar šventės dalis. Tik jis, atsižvelgdamas į vakaro nuotaiką bei svečių pageidavimus gali parinkti tinkamą ir skoningą muziką, be kurios neįsivaizduojamas joks renginys, taip užtikrinant nepriekaištingą šventinę atmosferą jūsų vakarui. DJ paslaugos - tai ne tik pasirūpinimas vakaro muzika, tai ir visa šventės nuotaika, atsipalaidavimas ir svečių subūrimas bendrai veiklai – šokiui.
DJ PASLAUGOS IŠ ARČIAU:

Renginio Dj‘ėjaus įrangos pagrindą gali sudaryti Dj kontroleris ir jo nešiojamasis kompiuteris, o standartiniu atvėju: dj grotuvai ir mikseris. O jeigu esate tikras klasikinės dj muzikos gurmanas, jums galime pasiūlyti ir vinilinėmis plokštelėmis grojantį Dj‘ėjų, kuris įtiks įvairiems publikos skoniams. Kadangi PROGO renginių komanda siekia geriausių rezultatų ar netgi pranokti užsakovų lūkesčius, Dj technikos asortimentas yra nuolatos atnaujinamas ir plečiamas.

DJ Paslaugos - DJ vestuvėms - DJ Šokių aikštelės

UŽ KĄ ATSAKINGAS JŪSŲ VAKARĖLIO DJ?

Dj‘ėjus yra atsakingas ne tik už šokių aikštelės muzikinę atmosferą, bet ir yra nepamainomas pagalbininkas vakaro vedėjui, kuriam jis padeda muzikos garsais užpildyti pertraukėles, sukurti muzikinį foną bei perteikti norimas emocijas.

Po renginio programos visa jūsų šventės atmosfera atsiduria Dj‘ėjaus rankose. Vakaro Dj‘ėjus atsižvelgia į svečių norus ir muzikinį skonį, prisiderina prie jūsų tempo bei visą vakarą, gal net iki paryčių, kuria tinkamą vakarėlio nuotaiką.


PILNAI PARUOŠTOS DJ ŠOKIŲ AIKŠTELĖS:

  • DJ Paslaugos - DJ vestuvėms - DJ Šokių aikštelės

KĄ MES SIŪLOME?

„PROGO RENGINIŲ“ Dj komanda - ilgametę darbo patirtį turintys šios srities profesionalai, kurie jūsų šventėje muzikos pagalba sukurs norimą muzikinę atmosferą, bei suburs visus jūsų svečius į šokių aikštelę. Mūsų siūlomos renginių – švenčių Dj paslaugos: iš anksto suderinsime jūsų pageidavimus vakaro muzikai bei, esant reikalui, suteiksime techninį renginio aptarnavimą: garso bei apšvietimo techninę įrangą su pristatymu ir sujungimu visoje Lietuvoje.

Mūsų DJ komanda aptarnauja: Viešuosius renginius, įmonių šventes, reklamines akcijas, koncertus, kalėdinius / naujametinius vakarėlius, mokyklinius šimtadienius / išleistuves, studentų mediumus. vestuves, gimtadienius, krikštynas, kitas šeimos šventes.

PARAŠYKITE MUMS