Klausymai - Atsakymai

KAIP UŽSAKYTI MŪSŲ PASLAUGAS?
Visa su renginių organizavimu ir techniniu aptarnavimu susijusi informacija suteikiama paskambinus telefonu: +370 607 17700, arba tiesiog parašius el. paštu: info@progo.lt.
KOKIUOSE MIESTUOSE ORGANIZUOJAME RENGINIUS?
Renginius organizuojamame visoje Lietuvoje. Vietą parenkate Jūs arba galime parekomenduoti mes.
KOKIAS PASLAUGAS GALIME PASIŪLYTI?
Esame universali (A-Z) renginių organizavimo ir techninio aptarnavimo įmonė, todėl jūsų renginiui galime pasiūlyti visas būtiniausias paslaugas: Renginio patalpų, maisto, gėrimų parūpinimas, renginio suplanavimas, renginių vedėjo paslaugos, DJ paslaugos, garso ir apšvietimo aparatūros nuoma, dekoravimo paslaugos, specialių pasirodymų planavimas, atlikėjų užsakymas.
NORĖČIAU IŠSINUOMOTI GARSO IR APŠVIETIMO APARATŪROS NUO KO PRADĖTI?
Visų pirmą išsirinkite jūsų renginiui tinkamą aparatūros komplektą, kurį rasite paspaudę - Aparatūros nuomos komplektai. Išsiritnkę Jums tinkamą komplektą užsisakykite jį, paskambine telefonu - +370 607 17700 , arba parašę el. paętu - info@progo.lt. Jeigu nežinote koks technikos komplektas būtu Jums tinkamiausias, paskambinus visada padėsime išsirinkti tinkamiausia komplektacija Jūsų renginiui.
AR IŠANKSTO GALIMA REZERVUOTI ĮRANGĄ?
Norint rezervuoti įrangą, praneškite apie tai numeriu +370 607 17700, po rezervacijos puse įrangos nuomos sumos turėsite pervesti į mūsų įmonės sąskaitą.
KĄ DARYTI JEI IŠSINUOMOTA ĮRANGA SUGEDO AR ĮRANGAI PADARYTA ŽALA?
Nuomuojantis aparatūra ji visada tikrinama prie Jūsų. Jei kuri nors technika sugedo, Jūs privalote apie tai informuoti mus. Jeigu technikos gedimas yra dėl nusidevėjimo ar garantinis remontas, mes Jums grąžinsime pinigus už technikos nuomą. Jei dėl gedimo kaltas nuomininkas, tada technika perduodama mūsų meistrui, nuomininkui leidžiama susipažinti su gedimų ataskaita, dėl kokių priežasčių jie atsirado ir nuominkas turi atlyginti remonto išlaidas.
AR TAIKOMA NUOLAIDA NUOMOJANTIS APARATŪRĄ / ĮRANGĄ DAUGIAU NEI VIENĄ DIENĄ?
Kiekvienai sekančiai dienai taikoma 30% nuolaida nuo pirmos dienos nuomos kainos. Nuolaidos netaikomos DJ įrangai.
AR PRISTATOME ĮRANGĄ Į JŪSŲ PAGEIDAUJAMĄ VIETĄ?
Transportujame ir sujungiame Jūsų pageidaujamą techniką visoje Lietuvoje!